bezpieczeństwo komputerowe
START > KONTAKT > informacje prasowe

informacje prasowe

Poniżej znajdują się informacje prasowe, które mogą być wykorzystywane w prasie drukowanej i na stronach internetowych bez uzyskiwania zgody od redakcji serwisu na przedruk informacji.

Jedynym warunkiem skorzystania z umieszczonych tutaj informacji jest podanie nazwy oraz pełnego adresu serwisu (np. źródło: Bezpieczeństwo Komputerowe www.bezpieczenstwo.naszastrona.pl). W przypadku zamieszczenia informacji na stronie internetowej konieczne jest także dodanie tekstowego odsyłacza do serwisu.

[2007-02-06] elementarz bezpieczeństwa komputerowego

Serwis Bezpieczeństwo Komputerowe wzbogacił się o nową sekcję przydatną szczególnie początkującym użytkownikom. Sekcja została nazwana Elementarz Bezpieczeństwa i znajdują się w niej podstawowe zalecenia dotyczące bezpiecznego korzystania ze sprzętu oraz oprogramowania komputerowego. Pierwszymi dziedzinami, którym poświęcony został elementarz zostało bezpieczeństwo sieci bezprzewodowych oraz konfiguracja programów antywirusowych.

źródło: Bezpieczeństwo Komputerowe http://www.bezpieczenstwo.naszastrona.pl

[2006-06-04] odnowiony wortal o bezpieczeństwie komputerowym

W czerwcu 2006 roku pod adresem www.bezpieczenstwo.naszastrona.pl została publicznie udostępniona zmodernizowana wersja jednego z najstarszych polskich wortali o bezpieczeństwie systemów komputerowych.

Bezpieczeństwo Komputerowe to serwis poświęcony różnorodnym aspektom bezpieczeństwa informatycznego, a jego celem jest popularyzacja informacji teoretycznych i praktycznych dotyczących cybernetycznego bezpieczeństwa.

Główny element serwisu to artykuły oraz wykazy produktów i firm związanych z bezpieczeństwem komputerowym, a uzupełnieniem są recenzje i wzmianki o produktach dostarczonych do redakcji z zewnątrz.

Wortal powstał w 1999 roku i od początku swojego istnienia jest całkowicie niezależnym serwisem niezwiązanym bezpośrednio z żadną firmą. Założycielem, właścicielem i redaktorem naczelnym serwisu jest Krzysztof Płonka.

Cechą wyróżniającą Bezpieczeństwo Komputerowe od większości konkurencyjnych serwisów jest jego niezależność, różnorodność poruszanych w nim zagadnień oraz nieprzerwana długoletnia obecność w Internecie.

źródło: Bezpieczeństwo Komputerowe http://www.bezpieczenstwo.naszastrona.plkontakt z redakcją serwisu możliwy jest wyłącznie w formie elektronicznej poprzez poniższy formularz, proszę przesyłać wyłącznie oferty współpracy (reklama, testy/recenzje produktów) lub zapytania dotyczące ogólnych informacji o serwisie BEZPIECZEŃSTWO KOMPUTEROWE

Proszę wypełnić wszystkie pola formularza:

ciekawostki
Czy wiesz, że nie tylko oko czy odcisk palca są wykorzystywane w biometrii? Człowiek posiada więcej unikalnych cech po których można go wyróżnić spośród innych.
popularne cechy biometryczne

Myślisz, że wirus komputerowy to tylko program? A czy uwierzysz, jeśli się dowiesz, że może to być także informacja przekazana chociażby ustnie?
rodzaje wirusów komputerowych

Użalasz się nad sobą po sformatowaniu karty pamięci z wakacyjnymi zdjęciami? Pamiętaj, że istnieją programy odzyskujące dane, także darmowe.
programy do odzyskiwania danych

polecane zagadnienia
bezpieczne hasło
poznaj cechy dobrych haseł i tylko takie stosuj, wykorzystuj podane zasady w celu zwiększenia bezpieczeństwa dostępu do swoich danych

programy antywirusowe
naucz się poprawnie konfigurować swojego antywirusa, włącz to co często jest wyłączane i czuj się bezpieczniej uruchamiając obce pliki

bezpieczeństwo WiFi
skonfiguruj tak swój punkt dostępowy, aby nikt niepowołany nie dostał się do Twojej sieci


.: krs :.